ПОЛОМКИ НОУТБУКІВ — ПРИЧИНИ ПОЛОМКИ НОУТБУКІВ, ОСНОВНІ НЕСПРАВНОСТІ


В даному розділі офіційного сайту сервісного центру Ви знайдете найпоширеніші проблеми, помилки і поломки. Наші фахівці опишуть як самі причини, так і їх варіанти усунення.

Розламаний корпус і петлі — ремонт і заміна корпусу
Зовсім недавно ноутбуки увірвалися в наше життя красивим досягненням у сфері комп’ютерних технологій. Модну «іграшку» міг дозволити собі далеко не кожен. Але ось минуло зовсім небагато часу, і переносний комп’ютер став невід’ємною частиною життя представників різноманітних професій: дизайнерів, журналістів, офісних співробітників і, звичайно, фахівців в області IT.

Ремонт, заміна та відновлення клавіатур ноутбуків
заміна клавиатурСамым проблемним комплектуючих сучасних ноутбуків всіх модифікацій будь то ультрабук, нетбук, або сучасний трансформер-перепертыш (є винятки серед гібридів-планшетів до яких підключаються зовнішні клавіатури) є саме клавіатура.

Вихід з ладу роз’ємів портів — заміна роз’єму живлення usb, lan, mini jack
Продовжуємо знайомити віх користувачів, відвідувачів і клієнтів Сервісного центру з найчастішими поломками і несправностями нетбуків, ноутбуків, ультрабуків та інших портативних комп’ютерів. У даній публікації розповімо про таку поломку як вихід з ладу роз’єму живлення (і інших роз’ємів і портів usb, lan, mini jack) лептопа.

Основні причини виходу з ладу матриць ноутбуків
Фахівці майстерні з налаштування та ремонту ноутбуків, нетбуків та інших портативних комп’ютерів в Мінську «лептоп сервіс» продовжують розповідати про найпоширеніші поломки в даних пристроях. Сьогодні хотілося б розповісти про найбільш вразливою деталі ноутбука — матриці, про проблеми пов’язаних з її роботою і відновлення працездатності.

Вихід з ладу інвертора в ноутбуці, ремонт і заміна перетворювачів
Ноутбуки, як і багато інших видів портативних комп’ютерів-це дуже зручна і корисна річ. А до хорошого дуже швидко звикаєш, це вам скаже будь-який користувач ноутбука, що має портативного друга більше підлозі року. Дуже погано, коли лептоп виходить з ладу, або в роботі з’являються збої. Про одну з найпоширеніших проблем ми і розповімо в даній публікації на офіційному сайті майстерні по ремонту і наладці нетбуків, смартбуков, ноутбуків…

Вихід з ладу BGA-чіпів: південного і північного мосту, відеочіпа ноутбука
Продовжуємо розповідати про найпоширеніші поломки і несправності ноутбуків і портативних комп’ютерів. У даній публікації поговоримо про найпоширенішу проблему в лептопах — виході з ладу BGA-чіпів. Для багатьох абревіатура BGA не зовсім зрозуміла і ясна, тому для початку просто розповімо що це, і з чим «їдять» BGA.

Відновлення, ремонт, прошивка і заміна акумуляторних батарей ноутбуків
Великий плюс ноутбука або іншого портативного пристрою звичайно ж є його мобільність, можливість використання в будь-якому місці і в будь-який час. Але дуже часто буває так, коли портативний комп’ютер (ноутбук, нетбук, смартбук) перестає бути портативним. — Це біда багатьох користувачів, а ім’я йому АКБ (акумуляторна батарея).

Засмічення системи охолодження ноутбуків, чистка ноутбука від пилу
Починаємо розділ «поломки, несправності ноутбуків» з найпоширенішою проблеми, яка веде до найбільшого числа апаратних поломок і відноситься абсолютно до всіх марок, моделей і виробників портативних комп’ютерів. Багато користувачів з досвідом вже здогадалися — це засмічення системи охолодження ноутбука, інакше можна сказати перегрів.